Obrázek
   Aktualności    O nas    Nasze psy    Szkolenie    Wystawy    Zdjęcia    Filmy    In Memoriam    Księga gości
   Kontakt
ICQ:   33298745

E-mail:
agnieszka@bestdog.eu

   O nas
foto Dogi podobały mi się od kiedy ukończyłam 8 lat i przeczytałam książkę o pięknym, doskonale wyszkolonym błękitnym dogu niemieckim o imieniu Prot, który w malowniczej Pradze pomaga Panu Samochodzikowi rozwiązywać sprawę kradzieży dzieł sztuki.

Na spełnienie marzeń musiałam trochę poczekać, ale za to udało się zrealizować dwa na raz. Zamieszkał z nami Spike oraz nauczyłam się jezyka czeskiego.

Spike - dog niemiecki arlekin – był psem bez rodowodu. Nazywałam go „kieszonkowym dogiem”, ponieważ miał tylko 80 cm w kłębie. Znajomi o nim mówili "makata doga", dlatego że świetnie ćwiczył. Chciałam dużego psa, żeby nie bać się wieczorem na spacerze. Ze Spike byłam bezpieczna nawet o północy przy bankomacie. Po studiach przeprowadziliśmy się ze Spike do Brna, gdzie spędziliśmy wspaniałych pięć lat.

foto Pewnego razu w domu zapytano mnie "Czy może być coś lepszego niż dog?" Oczywiście, dwa dogi!!! I tak od czerwca 2009 roku zamieszkała z nami Drogocenna Zuza, którą przywieźliśmy z Warszawy z hodowli Być Może. Zuza jest nie tylko piękna, ale też bardzo inteligentna- "siad" nauczyła się już w wieku 8 tygodni, przy wykonywaniu tego polecenie cofa się dopóki nie natrafi na kanapę :o)

I choć od tego czasu wiele się zmieniło – odszedł Spike, pojawił się ktoś, dzięki komu nasza galeria „dog i dziecko“ ma coraz to nowe zdjęcia, przeprowadziliśmy się do Prościejowa – to jedno zostało takie samo: nasze przekonanie, że dog jest najlepszym psem na świecie.
To po prostu the BEST DOG!
Ostatnia aktualizacja dnia 18.10.2011    © VAZown 2009     Dziś jest 18.06.2018 czas 01:42:01