Obrázek
   Aktuality    O nás    Naši psi    Výcvik    Výstavy    Fotogalerie    Videogalerie    In Memoriam    Kniha návštěv
   Kontakt
ICQ:   33298745

E-mail:
agnieszka@bestdog.eu

   O nás
foto Dogy se mi líbily od mých osmi, když jsem si přečetla knihu o krásné, báječně vycvičené, modré německé doze, která se jmenovala Prot a v malebné Praze pomáhá Panu Auťákovi vyřešit krádeže uměleckých děl.

Na splnění svých snů, jsem si musela chvíli počkat, ale náhradou za to se mi podařilo realizovat dva najednou. Začal s námi bydlet Spike a naučila jsem se češtinu.

Spike - německá doga harlekýn – byl pes bez PP. Říkala jsem oněm „kapesní doga”, protože měl jenom 80 cm v kohoutku. Známí o něm říkali "makatá doga", protože hezky cvičil. Chtěla jsem velkého psa, abych se nebála chodit večer na procházky. A se Spike jsem byla v bezpečí i o půlnoci u bankomatu :o) Po výšce jsme se se Spike přestěhovali do Brna, kde jsme strávili úžasných pět let.

foto Jednou se mě doma zeptali "Může být něco lepšího než doga?" Jistě, dvě dogy!!! A tak od června 2009 s námi bydlí Drogocenna Zuza, kterou jsme si dovezli z Varšavy z chovatelské stanice Być Może. Zuza je nejenom krásná, ale i velmi chytrá - "sedni" uměla již v osmi týdnech, při povelu couvá dokud nenarazí na gauč :o)

I když od té doby se hodně změnilo – opustil nás Spike, bydli s námi někdo, díky komu galerie „doga a dítě“ má čím dál, tím více fotek, přestěhovali jsme se do Prostějova – tak jedno zůstalo stejné: náš názor, že doga je nejlepší pes na světě.
Je to prostě the BEST DOG!
Poslední aktualizace dne 10.3.2013    © VAZown 2009     Dnes je 18.06.2018 čas 01:46:28